درباره ما

شرکتی دانش بنیان با دانشی بی نهایت

اولین تولید کننده سامانه POC در ایران

اولین تولید کننده سامانه

 push to talk over cellular 

در ایران

ندا رسانان پیشرو
20 سال سابقه فعالیت در صنعت بیسیم ایران

بیش از 20 سال فعالیت در زمینه نسلهای

DMR, LMR, Analog, Network

در ایران

دانش بومی در خدمت ایرانیان

از سال 1380 شروع فعالیت
فعالیت بنیانگذاران
سامانه ارتباطی ندا

بنیان گذاران ندارسانان پیشرو تقریبا از سال 1380 فعالیت خود را در صنعت بیسیم ایران با واردات و تولید داخلی قطعات بیسیم های Analog, DMR, LMR آغاز کردند.

اردیبهشت 1394 شروع تحقیق در زمینه POC
تحولی شگرف
سامانه آواک

موسسین ندارسانان پیشرو با کسب تجربه از فعالیت های پیشین خود، متوجه دگردیسی این صنعت شده و پی به تحولی عظیم و تغییر فناوری بردند. لذا با شرکت در نمایشگاههای مختلف و اخذ نمونه از نامداران این حوزه شروع به تحقیق و امکان سنجی آن نمودند.

اسفند 1397 تاسیس شرکت
همه با هم برای هدفی والا
سامانه آواک

در اسفند سال 1397 با ثبت شرکت ندارسانان پیشرو فعالیت رسمی و قانونی آن آغاز گردید. موسسین پیشرو آرمانی واحد را میان خود عهد داشتند. آرمانی که برای تحقق آن تا به امروز و مستمر تمام سرمایه مادی و معنوی خود را هزینه نمودند. این شرکت با سرمایه بخش خصوصی و بدون اخذ ریالی تسهیلات دولتی و بانکی در قالب مسئولیت محدود تاسیس شد.

فروردین 1398 شروع نگارش سامانه بومی POC
اعتماد به متخصصین داخلی
نرم افزار ندا

ندارسانان پیشرو با جذب متخصصین بومی، در تحقق طرح ها و ایده های خود به آنان اعتماد نمود و اطمینان داشت این اعتماد محصولی فراتر از ایده های اولیه نخواهد داشت.

تیر 1400 ارائه نسخه اولیه سامانه بومی POC
تحقق شعار ((ما می توانیم))

ثمره تلاشی شبانه روزی جز تغییر شعار ما می توانیم به ما توانستیم نبود. این ندارسانان پیشرو است که اکنون با فضل الهی یکه تاز صنعت POC  در ایران و سربلندتر از همیشه با ارائه نسخه اولیه خود را به همگان ثابت نمود.

فناوری POC چیست؟

انقلابی در صنعت بیسیم جهان