شرکتی دانش بنیان با دانشی بی انتها

شرکت ” ندارسانان پیشرو” با نام تجاری NRP در سال 1397 با سرمایه بخش خصوصی تاسیس شده است. اعضاء هیئت مدیره و متخصصین این شرکت با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا در زمینه های تجهیزات مخابراتی ، شبکه های رایانه ای و بیسیم های مبتنی بر تخصیص فرکانس (آنالوگ و دیجیتال) با استعانت از درگاه خداوند منان و با همدلی و پشتکاری مثال زدنی گرد هم آمده اند.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در ایجاد ، توسعه و تعالی زیرساخت های مخابراتی میهن اسلامی ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه سرمایه انسانی خود در راستای تحقق اهدافی نظیر توسعه دانش بومی، صنعتی سازی و ارائه فناوری های نوین مخابراتی گام بردارد .

با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، ماموریت NRP به شرح ذیل معین گردیده است :

  •  تولید نرم افزارهای تخصصی مخابراتی
  •  واردات فناوری های نوین مخابراتی و بومی سازی آنها
  •  حذف وابستگی به فناوری های بیگانه
  •  تولید انواع قطعات مخابراتی و بیسیم
  •  توسعه دانش و فناوری و تجاری سازی
  • ارائه پیشرفته ترین خدمات ارتباطی بیسیمی حال حاضر دنیا

عزم و اراده هیئت مدیره، کارشناسان و متخصصان NRP همواره به نحوی است که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید. به این صورت که در چشم انداز سه ساله NRP ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای بیش از 2000 نفر هدف گذاری شده است واین مهم بر مبنای اتخاذ رویکرد مدیریتی صحیح ،هم افزا، ارزش آفرین و مبتنی بر تفکر سیستماتیک و هماهنگ بنیان نهاده شده است.