ارتباط گروهی مطمئن، نیاز حیاتی برگزار کنندگان همایش ها

سالانه هزاران همایش و سمینار در جای جای ایران عزیز برگزار می شود و برای برگزاری همگی اینها، وجود یک تیم قوی مدیریتی ، اجرایی و پشتیبانی بسیار مهم و حیاتی است. بخش های مختلف برگزاری یک همایش ایده آل همواره نیازمند یک ارتباط آنی، در لحظه و با کیفیت هستند تا در صورت بروز کوچکترین اتفاقی بهترین عملکرد و واکنش را از خود نشان دهند.

چالش ها

برگزاری یک همایش یا سمینار در هر سطحی چالش ها و خطرات بسیار زیادی دارد که در صورت بروز یکی از آنها ممکن است اتفاقات غیر قابل جبرانی رخ دهد. سرعت عمل و هماهنگی لازم بین بخش های مختلف برگزار کننده همایش ها و سمینار ها فوق العاده مهم و ضروری است و بستر ساز این هماهنگی ها و سرعت عمل در برابر حوادث احتمالی نیازمند وجود یک شبکه ارتباطی در لحظه می باشد.

از تیم مدیریتی تا نیروهای تشریفات و گار انتظامات همگی باید در کسری از ثانیه باهم در ارتباط باشند. مراحل اخذ مجوز و تخصیص فرکانس، عدم وجود منابع مالی و محدودیت ها جغرافیایی و وجود نقاط کور فراوان از دیگر چالش های این حوزه می باشد.

راهکارها

سامانه ندا، در زمان بروز حوادث احتمالی با توجه به ویژگی هایی که دارد، به عنوان یکی از راهکار های بی نظیر همیشه مطرح بوده است. به عنوان مثال قابلیت های اشتراک گذاری موقعیت مکانی، ارسال پیام مدیریتی یک طرفه، دکمه وضعیت اضطراری همراه با ارسال موقعیت مکانی و اعلان هشدار کاربر تنها همگی ابزار های هوشمند سامانه ندا برای انجام بهترین واکنشها در کوتاه ترین زمان ممکن در برابر حوادث احتمالی می باشد. همچنین ویژگی اشتراک گذاری ویدیو لایو این سامانه نیز در شرایط که امکان برگذاری نشست حضوری ممکن نیست به کمک شما می آید و برگذاری جلسات را بصورت زنده از هر نقطه ایران برای شما ممکن می سازد در این راهکار امکان ارسال پیام متنی نیز وجود دارد.