چالش های مجتمع های مسکونی و تجاری انبوه

در ﻃﻮل ﺗﺎرﯾﺦ ﻣﺮاﮐﺰ ﺗﺠﺎری و مسکونی ﺑﺎ دﮔﺮﮔﻮﻧﯽ ﻫﺎی ﺑﺴﯿﺎری ﻫﻤﺮاه ﺑﻮده اﻧﺪ. از جمله دغدغه های مدیریت یک مجتمع تجاری و یا مسکونی، اطلاع رسانی و چگونگی ارتباط بین واحد های مجتمع با یکدیگر و با کمترین هزینه می باشد. تامین امنیت این مراکز و ارائه خدمات به ساکنین و مشتریان و همچنین  بهبود عملکرد کاربران نیازمند وجود یک ارتباط هوشمند و فعال می باشد.

حجم انبوه جمعیت متمرکز و چالش های مدیریت بحران نیاز وجود این ارتباط را دوچندان می کند.

چالش ها

از جمله نیاز های ابتدایی مراکز تجاری و مجتمع های مسکونی، نیاز به ارتباط واحد ها با نگهبانی، حراست و یا مدیریت است. امکان پیج و فراخوانی واحد ها در موارد خاص، امکان انقال پیام ها بین واحد ها و کنفرانس کردن برای جلسات مهم و حتی فوری از دیگر چالش های این مراکز می باشد.در اکثر ساختمان ها  اعم از ساختمانهای مسکونی و تجاری، همواره جلساتی برگزار می‌شود که در این جلسات، مشکلات مجموعه های تجاری و یا مشکلات ساختمان مطرح می شود و برای حل این مشکلات و یا پیشبرد بهتر کارها در این مجتمع ها حضور کلیه افراد الزامی است .  یکی از مشکلات برگزاری این جلسات عدم حضور افرادی است که در این جلسه حضور ندارند یا بحث یادآوری تشکیل جلسه می باشد که همواره هزینه‌هایی را به مجموعه متحمل می کند.  از دیگر چالش های این مراکز عدم وجود یک سرویس فعال اعلام وضعیت اضطراری در کل مجموعه می باشد. عدم تخصیص فرکانس توسط سازمان های مربوطه و طولانی بودن روند اخذ مجوزات این مراکز را از داشتن یک بستر ارتباطی فعال نیز محروم ساخته است.

راهکار ها

سامانه ندا به راحتی و بدون اخذ مجوز و تخصیص فراکانس از سازمان های مربوطه، سریعترین و بهترین راهکار برای مجموعه های شما خواهد بود. امکانات بی نظیر این سامانه تمامی چالش های ارتباطی مجموعه های شما را حل میکند و با ارائه قابلیت های بی نظیر توان مدیریتی و عملکردی نیروها را چندین برابر میکند. امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری بدون محدودیت موقعیت مکانی، سیستم اعلان وضعیت اضطراری (SOS)، برقراری ویدیو زنده با کیفیت HD، امکان ارتباط سریع و با کیفیت یک به یک و یک به گروه، ارسال پیام های مدیریتی یکطرفه از سوی مرکز کنترل و مدیریت (دیسپچر)، یکپارچه سازی بستر ارتباطی میان بخش های مختلف مجتمع های مسکونی، مراکز تجاری و هتل ها، برگزاری جلسات و اشتراک گذاری ویدیو زنده از جمله خدمات و امکاناتی است که سامانه ندا برای افزایش بهره وری، توان مدیریتی و عملکردی نیروها در دسترس شما قرار میدهد.