شهربازی ها و مراکز تفریحی خود را ایمن سازید.

سالانه ملیون ها انسان تعطیلات آخر هفته و تابستان هود را در مراکز تفریحی و سرگرم کننده شهربازی ها می گذرانند. مراکزی که وجود خیل کثیری از انسان ها، مسئولیت مدیران و دست اندرکاران بخش های مختلف را بیش از پیش افزایش میدهد.

توجه به مسائل امنیتی، بازرسی و کنترل کیفیت دستگاه ها، تامین امنیت مجموعه و برقراری نظم و آرامش در مراکز تفریحی همواره در الویت مسئولان بوده است که همگی اینها نیازمند داشتن یک ارتباط پویا و در دسترس می باشد.

چالش ها

یکی از مهم ترین چالش های این مراکز اخذ مجوز و پروسه طولانی اخذ فرکانس قانونی برای بیسیم های مجموعه خود است. نکته ی دیگری که وجود دارد گستردگی فضای محیطی مراکز تفریحی می باشد که این امر محدودیت جغرافیایی را برای کاربران ایجاد کرده است و کاربران با خارج شدن از آن محدوده ارتباط خود را از دست می دهند و برای توسعه این محدوده، نیازمند تجهیزات و زیرساخت فراوانی است  که هزینه بسیار بالایی دارد. استهلاک بالای دستگاه های فرکانسی و آنی بودن اتفاقاتی که در این مراکز رخ میدهد، نیاز به یک بستر ارتباطی پوبا و فعال را بیش از پیش گوش زد مینماید

راهکارها

سامانه ندا یک سامانه بدون محدودیت جغرافیایی بعنوان یک بستر همیشه فعال و سریع در اختیار شماست. امکانات بی نظیری همچون ارسال هشدار وضعیت اضطراری (SOS) همراه با موقعیت مکانی، سیستم کاربر تنها و مدیریت یکپارچه از طریق امکان دیسپچری شمارا در مدیریت بهتر همه جانبه شهربازی ها و مراکز تفریحی یاری خواهد کرد.

استفاده از سامانه ندا هزینه های ارتباطی شما را به شدت کاهش خواهد داد و شما با کمترین هزینه یک سیستم فعال و هوشمند را در اختیار خواهید داشت. ارسال پیام مدیریتی و مدیریت کاربران از یک مرکز کنترل واحد، عملکرد و توان عملیاتی نیروهای شما در تصمیم گیری های حساس بالا برده و به شما امکان مشاوره در لحظه برای اتخاذ آن تصمیم ها را میدهد.

همچنین پیمایش موقعیت مکانی هر یک از کاربران نیز شما را در کنترل و ارزیابی کیفی کاربران نیز یاری خواهد نمود.