راهکار های سامانه ندا

راهکارهای ارتباطی و کسب و کارها

فن آوری های نوین ارتباطی مانند سامانه ندا، تأثیر عمیقی بر انواع فرآیندهای تجاری دارد و به بهبود کیفیت و کارآیی ارتباط و کاهش هزینه ها کمک می کند. استفاده از راه حل پیشرفته ارتباطی از این سامانه می تواند یک مزیت رقابتی به سازمان بدهد. علاوه بر این ، سامانه ندا ممکن است یک عنصر اساسی در برنامه استراتژیک بسیاری از سازمان ها باشد.

پتروشیمی و پالایشگاه ها

پتروشیمی و پالایشگاه ها همواره یکی از مهم ترین و حساس ترین مراکز هر کشوری می باشند که همواره تامین امنیت آنها بسیار حائز اهمیت است.

مقابله و واکنش در برابر هرگونه حادثه در این مکانها همواره نیازمند یک ارتباط امن و گروهی همیشه فعال می باشد. سامانه ندا با امکاناتی که به شما ارائه میدهد می تواند اطمینان خاطر  و بازدهی عملکردی کلیه نیروها را افزایش دهد.

بیمارستانها و مراکز خدمات درمانی

بیمارستان و مراکز درمانی در طول هفته و به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مراجعین خود هستند. ارائه خدمات ارتباطی حرفه ای در سطح جهانی به پزشکان درجه یک ، پرستاران و سایر پرسنل نیاز به پشتیبانی دارد و این پرسنل همیشه برای کنترل هر یک از موارد احتمالی به برقراری ارتباط عالی و کارآمد نیاز دارند. مأموریت سامانه هوشمند ندا پشتیبانی از این خدمات ارتباطی پیشرو در بیمارستانها و مراکز درمانی است که از طریق ارائه یک سیستم ارتباطی ساده و با کاربرد آسان با ویژگی های منحصر به فرد و خدمات ارتباطی فوری برای کارمندان و مدیران بیمارستان ارائه می شود. این محصول ارتباطات فوری بین پرسنل این مراکز را برقرار می کند که می تواند در صورت بروز برخی از حادثه ها، هشدارهای لازم را به نیرو های امدادی و حراستی انتقال دهد. حفظ امنیت پرسنل بیمارستان در شرایط بحرانی و اضطراری و پاسخ فوری و اورزانسی به مراجعین بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی همواره در الویت بوده است و سامانه ندا این وظیفه را به بهترین نحوه انجام خواهد داد.

آتش نشانی

راه حل های اضطراری سامانه ندا به تیم شما کمک می کند تا ارتباطات فوری و با کیفیت خود را مبتنی بر سیاست های سازمانی خود داشته باشید و در شرایط بحرانی با ابزارهای مؤثر تیم شما می تواند ضمن انجام فعالیت های روزمره و در شرایط بحرانی معمول ، احساس امنیت کند و بازدهی نیرو ها و سرعت عمل آنها بالا رود.

ادارات و سازمانها

سازمانهای دولتی، ادارات و سازمانها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و همواره با حضور متعدد و بی شمار مراجعین مواجه اند. سامانه ندا با فراهم آوردن یک سیستم ارتباطی عالی، ویژگیهای ابتکاری و کاربردی بسیار آسان شما را در مدیریت هر شرایطی کمک خواهد کرد و شما قادر خواهید بود تا سازمان خود را ایمن ، بهم پیوسته و تحت کنترل داشته باشید.

امنیت عمومی

ارائه خدمات امنیتی به شهروندان یک جامعه همیشه یه موضوع مهم و انکار ناپذیر است. همواره این خدمات توسط یک تیم انجام می شود و ارتباط کارآمد، فوری و با کیفیت یک الویت حیاتی محسوب میشود. سامانه ندا با استفاده از پروتکل های رمز نگاری مختلف و ارائه سرور به این دست از مجموعه ها همواره امنیت نهاد های امنیتی عمومی و خصوصی را حفظ کرده و بازدهی عملیات های آنان را ارتقا می دهد.

همچنین با توجه به ویژگی سازمان پذیری سامانه ندا ارتباطات گروهی این نهاد ها کاملا قابل مدیریت می باشد.

بانک ها و موسسات مالی

تامین امنیت بانک ها و انتقال پول به شعب مختلف، همیشه به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های این حوزه بوده است. ارتباط هوشمند و فعال سامانه ندا با فراهم کردن بستری امن و آنی، میتواند دغدغه های بانک ها را به شدت کاهش دهد.

بنادر و دریانوردی

جاده ها ، مقصد های دور ، عبور از اقیانوس یا قاره ها؟

شرکت های بزرگ حمل و نقل، بنادر ناوگان کشتیرانی همواره در ارتباط با نیرو های خود در اقسا نقاط جهان با مشکل روبه رو بوده اند. شما با استفاده از سامانه ندا در عین دور بودن از هم در هر نقطه از جهان میتوانید با تیم خود احساس نزدیکی کنید. سامانه ندا شما و نیروهای کاری شما را در هر سفری و در هر راهی همراهی خواهد کرد. بدون توجه به مسافت از راهکار های تخصصی و دانش بنیان سامانه ندا استفاده کنید تا از ارتباطی ایمن و مطمئن با یکدیگر در هر مکان و زمانی از دنیا لذت ببرید.

پست و خدمات توزیع کالا

سامانه ندا به شما کمک می کند پروتکل ارتباطی خود را جهت مدیریت بهینه خدمات پستی تحت کنترل داشته باشید. تأثیر خدمات را حفظ کرده و با برقراری ارتباط ، امنیت و کنترل عالی ، رضایت مشتریان را به ارمغان می آورد.

حمل و نقل درون شهری

وسایل نقلیه و مسیرهای آنها را از طریق سیستم پیمایش و کنترل موقعیت مکانی مدیریت کنید. با اطلاع از موقعیت مکانی هر یک از کارمندان خود آنان را در شرایط ترافیکی سنگین و حوادث احتمالی یاری کنید و همزمان از آنها محافظت کنید. سامانه ندا راه حل های مختلفی را به رانندگان تاکسی ارائه می دهد تا هریک از آنها نیز بتوانند با مرکز مدیریت و همچنین یکدیگر در ارتباط عالی و فوری قرارگیرند.

مراکز تفریحی و شهربازی ها

مراکز تفریحی و شهربازی ها بعنوان یکی از مکان هایی که محل مراجعه خیل کثیری از جمعیت می باشد.

تامین امنیت این مراکز و همچنین مقابله با حوادث احتمالی بسیار مهم و حیاتی است. خدمات و ویژگی هایی همچون ارتباط آنی، اعلام وضعیت اضطراری و اشتراک گذاری موقعیت مکانی کاربران سامانه ندا با ایجاد بستر یک ارتباط گروهی پویا و فعال می تواند بخش قابل توجهی از این دغدغه ها را مرتفع سازد.

مگامال ها، فروشگاه ها و هتل ها

در مناطق عمومی بزرگ همیشه حفظ امنیت همه کارکنان،پرسنل اداری و مشتریان ضروری است. در صورت بروز هرگونه  حادثه احتمالی با ابزار ساده و طی چند ثانیه با استفاده از سامانه ندا از خسارتهای بزرگ جلوگیری کنید.

مدیریت بهیه نیروهای خدماتی- پارکینگ و حفط امنیت و جان همه ی مخاطبین و فعالین این مراکز همواره نیازمند یک ارتباط کارامد و با کیفیت می باشد.

دانشگاه ها و مراکز آموزشی

حفظ امنیت و حراست از مراکز آموزشی و دانشگاه همیشه مورد توجه مدیران آموزشی بوده و خواهد بود. امری اجتناب ناپذیر که اهمیت آن سالیان سال است که بر کسی پوشیده نیست. همچنین ارتباط آنی میان مدیران و نیروهای حراستی و خدماتی گاه آنچنان در دانشگاه اهمیت می یابد که اگر تاخیری در ارتباط گیری رخ دهد ممکن است اتفاقات ناخوشایندی رخ دهد .

سامانه ندا با ارائه یک ارتباط گروهی همیشه فعال با امکاناتی بی نظیر، می تواند بعنوان یکی از ابزار توانمند و هوشمند مدیران دانشگاهی معرفی گردد.

همایش و سمینارها

هماهنگی و سازماندهی کلیه نیرو های شما در یک همایش و رویداد و ارتباط میان هریک، همواره از اهمیت بالایی برخوردار است.

 سامانه ندا سیستم ارتباطی کاملی را برای شما فراهم می کند تا با تمام تیم خود در تماس باشید و اطمینان حاصل کنید که وظیفه هر کاربر کنترل و سازماندهی می شود تا رضایت مشتریان خود را به ارمغان بیاورید و خدمات خوبی را در تمام برنامه های خود ارائه دهید.

شهرداری ها

ارائه خدمات عمومی و اجتماعی، فعالیت های عمرانی ، فضای سبز شهری، حفظ و حراست از حریم شهری و بازدید های مستمر جهت دفاع از حقوق شهروندان از جمله اقدامات شهرداری ها می باشد. وجود یک ارتباط هوشمند و فعال باعث افزایش میزان بهره وری و توامندی کلیه نیرو ها خواهد شد.

سامانه ندا می تواند با فراهم آوری این ارتباط گروهی به بهبود عملکرد شهرداری ها کمک کند.

شهرهای فرودگاهی

ارتباط بین مسافت های طولانی از طریق راه های هوایی در حال حاضر یکی از معمول ترین روش ها است. با پیشرفت فناوری نیز این نوع ارتباطات همواره تحول یافته است اما در حوزه ارتباطات گروهی با مسافت ای طولانی مشکل ارتباطی میان نیروهای مدیریتی و کارکنان همواره وجود داشته است.

در صنعت فرودگاهی همواره ارتباط میان نیروهای انسانی در حوزه های عملیاتی، برج مراقبت، حمل و نقل و ترابری بار مسافران، کنترل بلیط و امنیت پرواز مورد توجه بسیار بالایی بوده است.

سامانه ندا متعهد است تا ارتباطات گروهی مهم را در مسافت های طولانی تحت كنترل و مدیریت خود قرار دهد و مطابق آخرین تغییر و تحولات این حوزه خدمات خود را ارئه دهد.

کارخانجات

کارخانه ها و مشاغل صنعتی یکی از حوزه هایی است که حراست و حفظ امنیت کارگران و همچنین ارتباط گروهی میان نیروهای فعال در آنها در بخش های مختلف، همواره یکی از مهمترین مقوله ها بشمار می رود. توجه به بهبود فرایند ارتباطی میان نیروها و پرسنل، موجب افزایش توان نیروها و بازدهی مجموعه خواهد شد.

سامانه ندا با توجه به قدرت سازمان پذیری بالا، انعطاف پذیر بودن و هوشمندی خود بر اساس سیاست های سازمانی هر مجموعه قابل طراحی و برنامه ریزی است و با کاهش حداکثری هزینه ها همواره بعنوان یکی از پیشنهادات بالقوه کارخانجات و گروه های صنعتی و تولیدی می باشد.

صنعت راه و ساختمان

امنیت و ارتباطات مؤثر همان چیزی است که بخش ساخت و ساز همیشه آرزو آن را داشته است. تیم خود را ایمن و در برقراری ارتباط مداوم با راه حل های سامانه ندا تجهیز کنید تا کارگران و کارفرمایان شما در آمادگی بالاتری در حفظ امنیت جانی و بهروری خود داشته باشند.

گردشگری

ارتباط موثر و حفظ امنیت و جان گردشگران از موضوعات قابل توجه صنعت گردشگری می باشد.

همچنین در سفرهای گروهی با دوستان و عزیزان خود ارتباط گروهی همواره مورده نیاز می باشد.

رابط کاربری ساده و استفاده راحت سامانه ندا در هر لحظه در دسترس شده خواهد بود و قابلیت ارسال موقعیت مکانی هر فرد، شما را در یافتن سریع یکدیگر بسیار کمک میکند.

حمل و نقل ریلی

یکی از روش های مطمئن برای سفر کردن، استفاده از ناوگان حمل و نقل ریلی است و در سالهای گذشته اقبال مردم با استفاده از این ناوگان افزایش چشمگیری داشته است. همین موضوع مسئولیت نیروهای مدیریتی و حراستی ناوگان ریلی کشور را بیش از پیش افزون تر میکند. ارتباط مستمر و فعال قطارها با مرکز، موقعیت مکانی آنها، مشکلات احتمالی لحظه ای و اطلاع از وضعیت سکوها و ایستگاه های توقف در طول مسییر موضوعات مهمی است که همگی با ویژگی های منحصر به فرد سامانه ندا به راحتی قابل مدیریت است.

حمل و نقل زمینی

اقدامات و مسیرهای هر یک از کاربران خود را در ناوگان حمل و نقل زمینی از طریق  سامانه ندا مدیریت کنید و در شرایط خاص و غیرعادی در جهت اطلاع از شرایط ترافیکی و بحرانی بهترین تصمیم را بگیرید. از موقعیت مکانی هر یک از کارمندان خود اطلاع داشته باشید و همزمان از آنها محافظت کنید. سامانه ندا راه حلی به شما ارائه می دهد که تیم شما همواره در طول انجام وظایف روزانه از جمله وقایعی که ممکن است در روز اتفاق بیفتد احساس امنیت کند.

امداد و نجات

گروه های امداد و نجات در هر جامعه ای، از جمله مشاغل مهم، حساس و پر خطر می باشد که موضوع وجود یک ارتباط موثر، فعال و با کیفیت غیر قابل انکار است. راه حل های اضطراری سامانه ندا به تیم شما کمک می کند تا ارتباطات فوری و با کیفیت خود را مبتنی بر سیاست های سازمانی خود داشته باشید و در شرایط بحرانی با ابزارهای مؤثر، تیم شما می تواند ضمن انجام فعالیت های روزمره و در شرایط بحرانی معمول ، احساس امنیت کند و بازدهی نیرو ها و سرعت عمل آنها بالا رود.