دانشگاه های هوشمند

ارتباطات گروهی در دانشگاه ها بدلیل گستردگی جمعیتی و جغرافیایی همواره مهم و غیر قابل اجتناب پذیر بوده است. سیمینار ها و همایش های فراوانی که در دانشگاه ها برگزار می شود و همچنین مدیریت یکپارچه کلیه دانشکده ها همواره اهمیت استفاده از یک ارتباط ایمن و فعال را به مدیریان دانشگاهی یاد آوری می کند.

چالش ها

از مهمترین چالش های پیش روی تیم مدیریتی دانشگاه ها تامین امنیت دانشجویان در برابر هرگونه تهدید احتمالی خارج از دانشگاه می باشد. همچنین تامین امنیت و پشتیبانی تیم های حراستی در هرچه بهتر برگزار شدن همایش و سمینارهای دانشگاهی امری ضروری می باشد. با توجه به تحقیقات به عمل آمده از دانشگاه ها، اکثر سیستم های ارتباطی کاربران از سیستم های نسل گذشته بوده و استهلاک دستگاه های بیسیمی بسیار بالا  می باشد. همین موضوع باعث گردیده تا بستر ارتباط گروهی در دانشگاه بسار ضعیف و گاه غیر فعال گردد. همچنین هزینه بالای تامین و تجهیز سیستم های بیسیمی نسل گذشته بسیار بالا بوده و منابع مالی محدود دانشگاه ها این اجازه به مدیریان بالا دستی نمی دهد تا نسبت به تغییر و نو سازی این بستر اقدام عملی داشته باشند.

راهکارها

سامانه ندا مفتخر است تا اعلام نماید تمامی چالش های پیش روی مدیران دانشگاهی را با کمترین هزینه ممکن حل میکند.

سامانه ندا یک خدمت همیشه فعال و سریع است که میزان سرعت و کیفیت انتقال پیام آن از استانداردهای بین المللی هم بهتر است. با توجه به این موضوع که محدودیت جغرافیایی و کانال بندی بر اساس تعداد کاربران در این سامانه وجود ندارد، بدون کوچکترین اختلالی بر اساس سیاست های سازمانی دانشگاه ها، تمامی کارمندان و نیرو های خدماتی و حراستی می توانند با کمترین هزینه از خدمات بی نظیر سامانه ندا بهره مند گردند. چرا که با سمانه ندا شما تا میزان 99% در ایجاد زیرساخت شبکه ارتباطی و تا 100% در هزینه های طراحی شبکه صرفه جویی خواهید نمود.

همچنین در صورت بروز حادثه ای در دانشگاه، تنها با فشردن یک دکمه (SOS)، اطلاعات کاربری که در وضعیت اضطراری وجود دارد، به همراه موقعیت مکانی آن به گروه های هدف که از قبل برنامه ریزی شده اند، ارسال میگردد.

با سامانه ندا شما یک خدمت همیشه فعال و بستر ارتباطی آنی را خواهید داشت و میزان بازدهی و توانمندی کارمندان و نیروهای خدماتی و حراستی شما چند برابر خواهد شد.