با سامانه ندا خرید های خود را از فروشگاه به درب منزلتان منتقل کنید

شرکت های حمل و نقل حمل و نقل از پیشرفته ترین و پیچیده ترین شرکت ها در سراسر جهان هستند. این شرکت ها بطور معمول در سطح بین المللی فعالیت می کنند و محصولات را در مسافت های طولانی از فروشگاه تا درب منزل مشتریان تحویل می دهند. خدمات و پشتیبانی های خارج از کشور ، تدارکات تهیه ، افدامات صنعتی و فرآیند قراردادها بخشی از این عملیات هستند که همه آنها باید بهینه سازی شوند تا این شرکت ها بتوانند با دقت و با اثربخشی بیشتری کالاها را به مشتری خود تحویل دهند. ارائه کالاهای جهانی نیاز به یک شبکه همگن از شرکتهای تابعه ، بیشمار دارد. آژانس ها و شرکای قابل اعتماد محلی برای اطمینان از اتصال سریع و انعطاف پذیر همواره نیازمند یک بستر ارتباطی مناسب و کارآمد هستند. خدمات گسترده این شرکت ها در سراسر جهان باید این تضمین را دهد که مشتریان با هر تعدادی ، کالاهای خود را در مقصد نهایی به موقع دریافت می کنند. راه حل سامانه ندا برای هر آژانس حمل و نقل ، کامیون ها ، انبارها ، فروشگاه های بزرگ با نمایندگی های بیشمار در اقسا نقاط جهان راهکار های بینظیری را پیشنهاد میدهد.

چالش های

ارائه خدمات در طول هفته و به صورت شبانه روزی درصر رخداد حوادث و تصادفات را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد. به همین دلیل، ارائه هر راه حلی نیاز به ویژگی اعلام فوری وضعیت اضطراری دارد که به حفظ امنیت و مدیریت کارگران با آنچه که در همان لحظه اتفاق می افتد، دارد.

این تصادفات گاها همراه با آسیب های جدی جسمی همراه است که فرد در اغلب اوقات توانایی فشار دادن کلید PTT و یا SOS را ندارد و حتی اگر این توانایی را داشته باشد ممکن است در اثر اصابت ضربه به سر و یا تاریکی هوا اطلاع دقیقی از محل وقوع حادثه نداشته باشد.

سامانه ندا با ارائه راهکار های اختصاصی خود به این موضوعات پاسخ جامع و مانعی را خواهد داد.

راهکارها

سامانه ندا یک محصول ارتباطی بی نظیر با ویژگی های کارآمد می باشد که توانایی ارائه راه حل در کوتاه ترین زمان ممکن و کاهش حداکثری هزینه آماده ارائه خدمات پیشرفته می باشد.

محصولات ما با استفاده از به روز ترین ظرفیت های اعلام شرایط اضطراری و بحرانی میتواند امنیت و عملیات امداد و نجات را در جاده ها برای کارکنان به بهترین شکل ارائه دهد.

راه حل هوشمند Alone Worker Protection Alarming و سیستم هشدار SOS در دستگاه های تخصصی سازی شده ما، گزینه بسیار خوبی است که  با ویژگی سازمان پذیری آن قابلیت مدیریت شرایط مختلف و پایش وضعیت رانندگان را خواهد داشت تا در صورت بروز یک حادثه در پیش روی آنها و تصادفی، بهترین تصمیمات را در راستای امداد رسانی به آن ها اتخاذ کنند.

در صورتی که اتفاقی برای رانندگان رخ بدهد و یا بیسیم آنها علائم بیومتریک آنها را در وضعیت غیر معمول ارزیابی کند سیستم حفاظتی کارگر تنها خودکار پیام هشدار را به مکز کنترل برنامه ریزی شده ارسال خواهد کرد.

شما با استفاده از محصول سامانه ندا دستگاه های تخصصی سازی شده ما میتوانید با فشردن یک دکمه وضعیت خطرناک جاده ها را و یا حتی شرایط ترافیکی و جوی آنها را به دیگر رانندگان ارسال کنید.

هدف سامانه ندا تهیه یک راه حل مطمئن و مفید برای این شرکت ها ، برخورداری از محصولات با ارزش ، کالاهایی با هزینه کم است.

شرکتها در حین انجام وظایف روزانه خود و تأمین دارایی خود ، به دنبال بهترین راه برای اتکا به ایمنی و ساختار کار سازمان یافته هستند.