تاکسی داران

شرکت های تاکسی معمولاً به دنبال راه هایی برای گسترش مسافران خود هستند که به طور مثال از جمله آن راه ها خرید وسایل نقلیه بیشتر تهیه امکانات بهینه برای رانندگان است. یکی از مؤلفه های مهم این صنعت ، ضرورت وجود و نیاز به داشتن یک سیستم ارتباطی کارآمد برای رانندگان و کارکنان مرکزی است تا با یک ارتباط خوب و سریع کلیه سفارشات مسافران را به رانندگان انتقال داده و با ردیابی وسایل نقلیه و مسیرهای آنها نزدیک ترین خودرو را به مسافران ارسال نمایند. علاوه بر این ، اطمینان از اینکه سیستم ارتباطی، مدرن است و همچنان در جهت تحقق نیازهای صنعت و مسافرین در حال تکامل است ، یک نگرانی مداوم است. راه حل سامانه ندا برای صنعت تاکسی ایده آل است و ویژگی هایی نظیر تماس سریع و آنی (PTT) ، ردیابی GPS و هشدار اضطراری در دسترس شما خواهند بود.

چالش ها

موقعیت مکانی رانندگان ( GPS ) به وضوح یک ویژگی مهم برای صنعت تاکسی است. داشتن اطلاعات مکانی رانندگان و مسافران برای مرکز مدیریت و اعزام بسیار مهم است. علاوه بر این ، شرکت های تاکسی به یک سیستم ارتباطی مؤثر و مطمئن نیاز دارند که به آنها امکان می دهد بلافاصله با مرکز مدیریت و اعزام تماس بگیرند. آنها به دنبال سیستم هایی هستند که قابلیت اطمینان چند سطحی را فراهم می کنند تا ارتباطات تحت هر شرایطی حفظ شود. مرکز امدیریت و اعزام با کنترل تمام مسیرهای رانندگان تاکسی و هماهنگی زمان و مکان های مورد نظر ، نقش بسیار مهمی را در ارائه خدمات بهینه ایفا می کند. سامانه ندا چندین مهارت عملیاتی را برای این صنعت تسهیل می کند.

با استفاده از سامانه ندا ، مرکز مدیریت و اعزام می تواند مختصات GPS نقاط مقصد را به کلیه تاکسی های ثبت شده و فعال در سیستم ارسال کند و در کوتاه ترین زمان با هر یک از رانندگان یا کلیه آن ها تماس برقرار کند.

راهکارها

سامانه ندا چندین ویژگی منحصر به فرد را برای صنعت تاکسی ارائه می دهد. سامانه ندا یک سیستم بسیار کارآمد در برقراری ارتباط سریع و با کیفیت میان مشتریان و رانندگان با یکدیگر و با مرکز مدیریت و اعزام است. با استفاده از این محصول، مرکز مدیریت و اعزام می تواند گروه رانندگان و ارتباطات فردی با هر یک از آنها ، پیام ها و داده های تصویری و صوتی، ضبط صدا و تصویر و  نظارت بر موقعیت مکانی را کاملا رصد و نظارت کند. برای کاهش هزینه ها از آنجا که سامانه ندا قادر به اجرا در هر دستگاه Android یا iOS است ، دیگر نیازی به خرید دستگاه های رادیویی یا ارتباطی اضافی نیست. در صورت بروز هرگونه حادثه، وضعیت اضطراری برای وسایل نقلیه و یا در صورت عدم حرکت راننده برای مدت زمان برنامه ریزی شده دستگاه به صورت خودکار با استفاده از ویژگی محافظت از کارگر تنها پیام هشدار را به مجموعه هدف ارسال میکند. برای مثال جهت پشتیبانی و اقدامات لازم، مرکز کنترل می تواند بسیار سریع پاسخ عکس العمل نشان دهد.، چرا که همزمان با پیام هشدار موقعیت مکانی و نام کاربر نیز ارسال میگردد.

راه حل ارتباطی سامانه ندا به طور خاص برای صنایع مورد هدفی همچون صنعت تاکسی طراحی شده است و کاملاً قادر به ارائه امکاناتی از قبیل تماس های صوتی و تصویری گروهی و یک به یک ، پیام رسانی یا تبادل داده صوتی تصویری ، اشتراک گذاری موقعیت مکانی و ویدیو در لحظه، میدیت یکپارچه و سازمان پذیری بالا و ارسال پیام اضطراری و مدیریتی می باشد. ویژگی های بی نظیر سامانه ندا به شما این امکان را خواهد تا با معرفی مسیر های بهتر، مدیریت یکپارچه و هدفمند رانندگان و حمایت و امداد رسانی به موقع به رانندگان حادثه دیده و تماس های آنی و با سرعت بالا یک ارتباط بسیار کارآمد و موثر را در اختیار داشته باشید تا در ارائه بهترین خدمات به مسافران برای تحقق اهداف سازمانی خود پیروز و موفق باشید.