بهداشت و درمان

بیمارستان ها و مراکز درمانی مراکزی هستند که در طول هفته و به صورت شبانه روزی تسهیلات ارائه می کنند و مداوم در حال مراقبت و معالجه بیماران هستند. بیمارستانهایی در جهان پیشرو هستندکه همیشه برای مراقبت از بیماران خود خدمات باکیفیت بالایی ارائه می دهند. در حال حاضر بسیاری از معالجات و پیشگیری از بیماری ها در جهان از طریق یک ارتباط ساده میسر میشود. سازمان هایی در مکان های مختلفی در سطح جهان هستند که دیگر از طریق روش های سنتی حضوری بیماران خود را درمان و یا آموزش ها و مراقبت های بهداشتی را به مراجهه کنندگان خود انجام نمی دهند. در سال 2017 ، یکی از بزرگترین مراکز پزشکی 1.5 میلیون نفر از 130 کشور را تحت درمان قرار داده است. ماموریت سامانه ندا پشتیبانی از این مشتریان پیشرو در بیمارستان ها و مراکز پزشکی با ارائه یک سیستم ارتباطی ساده و با کاربرد آسان است که این ارتباط ساده را از طریق تنها فشردن یک کلید هموار سازد. با ارتباط و عقد قرار داد با مراکز اورژنس و پلیس امنیت سامانه ندا میتواند راهکاری مناسب برای تامین فوری سلامتی و امنیت بیماران و کارکنان بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی را به ارمغان آورد.

چالش های بازار

ارائه خدمات حرفه ای در سطح جهانی به پزشکان درجه یک ، پرستاران و سایر پرسنل به پشتیبانی نیاز دارد. علاوه بر تخصص در خط مقدم ، داشتن پرسنل عملیاتی با تجربه و دارای مهارت های ارتباطی مناسب نیز مهم است تا این اطمینان حاصل شود که بیمارستان تجربه فوق العاده ای را برای بیماران فراهم می کند. ابزاری که می تواند ارتباطات آنی و مؤثر را برای انجام وظایف این بخش از کارکنان و بیماران تسهیل کند تنها از طریق تماس تلفنی و استفاده از تلفن های بردبلند است که هریک بسته به موقعیت های مکانی و زمانی ممنوعیت های مختص خود را دارند. نقاط کور فراوان در طبقات مختلف و زیرین بیمارستان نیز از دیگر چالشهای این مراکز می باشد.

راهکارها

یکی ار بهترین راهکار هایی که میتوان به این مراکز و بیماران معرفی کرد، استفاده از قابلیتAlone Worker Protection Alarming و سیستم هشدار SOS است که اگر بیمار در منزل و یا حتی در خارج از خانه دچار عارضه شد و بر زمین افتاد سیستم کاربر تنها سریعا به مراکز اورژانسی پیام هشدار را همراه با موقعیت مکانی بیمار ارسال کند. همچنین بیمار در صورت عدم توانایی و یا سکتبه قلبی و یا مغزی اگر توانایی ارسال پیام SOS را داشت به همین ترتیب مراکز اورژانسی را از وضعیت بحرانی خود مطلع سازد.

همچنین تا رسیدن نیروهای اروزانسی بیمار قادر به ارسال PTT صوتی و تصویری به نیروهای امدادی خواهد بود تا در صورت توانایی برخی اقدامات پیشگیرانه را تا رسیدن آن نیرو تا به مکان ارسالی انجام دهد.

در این حالت میزان مرگ و میر و برخی اتفاقات جبران ناپذیر در سطح یک جامعه تا حد بسیار زیادی قابل کنترل خواهد و بود.

همچنین این نوع ارتباط بیسیمی با بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی در راستای نظارت بر فرآیند بهبود و کنترل بیماری تا حد بسیار زیادی هزینه هارا کاهش میدهد.

پزشکان ، پرستاران و کارکنان اورژانس درخط مقدم در تعامل با بیماران هستند و از این طریق میتوانند بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه کنند و حتی در صورتی که در حین ارتباط با بیمار، علائم حیاتی و یا اتفاقی برای بیمار رخ داد سریعا خود راسا نسبتا به ارسال وضعیت اضطراری به مراکز امنیتی و اورژانس اقدام کنند.

سامانه ندا برای نیازهای ارتباطی چالش برانگیز بیمارستان ها و مراکز پزشکی ایده آل است. با استفاده از از این محصول روی هر نوع گوشی هوشمند با سیستم عامل های مختلف با هر اندازه صفحه نمایشی، کامپیوترهای خود با سیستم عامل ویندوز و یا حتی دستگاه های دارای استاندارد معتبر و تخصصی سازی شده به راحتی از امکانات ما لذت ببرید.